محصولات >> چاپ روی موس پد >>
کد کالا : MO18003
تعداد سفارش :
قیمت : 19,000 (تومان)
نوع :
مبلغ قابل پرداخت : 19,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

فروشگاه اینترنتی نگار آرت

تبلیغ بر روی موس پد یک ایده فوق العاده  است، به دلیل اینکه تبلیغ شما همیشه پیش روی کاربران کامپیوتری است، درست در اولین جایی که یک کاربر کامپیوتر می خواهد کار خود را با کامپیوتر و اینترنت آغاز کند.وقتی تبلیغ روی موس پد باشد درست در جای مناسب خودش پیام خود را به کاربر می رسانید. بخصوص اگر کار شما مرتبط با کامپیوتر، اینترنت و یا خرید آنلاین باشد. استفاده از موس پد برای دادن پیام به مخاطب باعث می شود در تمام طول روز کاربران کامپیوتر تبلیغ شما را پیش روی خود داشته باشند . امروزه اکثر مردم از اینترنت و کامپیوتر استفاده دارند بنابر این موس پد به عنوان یک وسیله دم دست کاربر کامپیوتر درست بر سر انگشتان وی پیام شما را اعلام می کند.

بررسی تخصصی و اجمالی

 

موس پد ویژگی های زیادی دارد که از ان به عنوان یک صفحه تبلیغاتی استفاده کنید:

 • وضوح بالا

با وضوح و بصورت برجسته پیام شما از سر انگشتان مخاطب نمایش داده می شود. چشم انداز یک موس پد در برابر کاربران کامپیوتر بهترین چشم انداز و کاربردی ترین طرح برای ارائه مفهوم می باشد.

 • دسترسی بی نظیر

موس پد می تواند هزاران هزار مشتری و کاربر کامپیوتر بالفعل و بالقوه را در هر زمان و هر مکان که نیاز به کار با کامپیوتر دارند تحت تاثیر قرار دهد. صفحه موس پد سبک و کم حجم است و یکی از بهترین صفحات بریا ارسال تبلیغات و مفاهیم به ذهن مشتریان می باشد.

 • فرکانس

توانایی جذب مخاطبین مختلف در هر رده سنی با استفاده از موس پد کامپیوتر به راحتی امکانپذیر است. هزاران مشتری بالقوه تنها با یک بار استفاده از رایانه و بدون اینکه انتخابی در کار باشد تبلیغ شما را پیش روی چشم خود خواهند دید.

 • چسبندگی

صفحه موس پد به دلیل کیفیت مناسبی که دارد یکی از با دوام ترین صفحات برای درج تبلیغات می باشد زیرا به راحتی کنده و پاک نخواهد شد.

 • نقطه دسترسی

موس پد اولین نقطه دسترسی کاربران کامپیوتر و اینترنت به دنیای بزرگ جهانی است. نام تجاری شما قبل زا ورود به این دنیا به کاربر نمایش داده می شود.

 • نفوذ به بازار هدف

تبلیغ بر روی موس پد کامپیوتر باعث می شود که توجه کاربران کامپیوتر قبل ، در حیت و بعد از کار با کامپیوتر تنها بر روی تبلیغ شما باشد و پیام شما همواره پیش روی انها باشد.

 • برند سازی

وقتی نام تجاری شما در هنگام ورود به دنیای کامپیوتر جلوی چشم هزاران هزار نفر باشد خود در مسیر برند سازی شما بسیار مفید عمل خواهد کرد.

 • واکنش فوری

موس پد هر چند مرتبط به کامپیوتر می باشد ولی در اصل نوعی پیام افلاین با توانایی پاسخ دهی بالا و همیشگی است.

 • بازگشت بهتر سرمایه گذاری

تبلیغات بر روی موس پد هزینه زیادی ندارد ولی به دلیل پر مخاطب بودن بازدهی بالا و بازگشت سرمایه عالی به همراه دارد.

 • قابلیت اطمینان

تبلیغات بر روس موس پد همیشه در دشترس کاربران کامپیوتر می باشد و به دلیل اینکه در فضای خصوصی و خلوت مشتریان شما قرار دارد کمتر کسی می تواند باعث خرابی و تحریف پیام شود.

 • راحتی

تبلیغات بر روی موس پد بسیار ساده و بسیار قدرتمند و نفوذ کننده است. شما با کمترین زمان بهترین تبلیغ را انجام خواهید داد.

مزایای تبلیغات بر روی موس پد بسیار زیاد است. شما ضمن اینکه هزینه کمی انجام خواهید داد بازدهی بسیار بالایی دریافت خواهید کرد.

تحقیقات نشان داده است که تاثیر تبلیغات بنری بسیار کمتر از تبلیغات بر روی وسایل خصوصی و شخصی می باشد. تبلیغات افلاین بر روی تجهیزات و وسایل شخصی افرا یک تبلیغ افلاین  موثر در راستای هدایت مشتریان  مختلف و کاربران مختلف حتی انلاین با کامپیوتر می باشد.

از این رو تیلبغات بر روی موس و یا سایر تجهیزات فردی و شخصی امروزه جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. شما هم می توانید با هدف گذاری مناسب و با هزینه بسیار پایین تر تبلیغات خود را وارد حریم شخصی و خلوت افراد کنید.

مزایا

مثبت بسیار راحت می باشد
مثبت برند سازی برای شما خواهد بود

معایب

منفی معایب خاصی گزارش نشده
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :

 با عضویت در نگارآرت از تخفیفات و جدیدترین محصولات زودتر از همه با خبر شوید.برای عضویت اینجا را کلیک کنید

نمایش همه
علاقه مندی ها ()