نقش نگار

نقش نگار


آکادمی نقاشی نقش نگار 

آموزشگاه نقاشی نقش نگار برگزار کننده کلاس های تخصصی آموزش نقاشی و طراحی در کرج با کادر قوی آموزشی و اساتید برجسته در رشته های نگارگری ( نقاشی ایرانی ، مینیاتور ) ، طراحی سنتی ، طراحی پایه ، رنگ روغن ، مداد رنگی ، سیاه قلم ، آبرنگ ، خودکار ، دکوراتیو و کارگاه کودک با تکنیک و آموزش بسیار متفاوت. 

ما در کلاس های آموزش نقاشی سر فصل دوره ها را از قبل تدوین و اجرایی نموده ایم. در عین حال نیرو و توان و کشش هر هنرجو را نیز در نظر میگیریم. در مواردی بر حسب صلاحدید و تجربه کاری استاد مربوطه، با انعطاف بیشتری در مورد روش و نوع برخورد و یا اجرای ترتیب تقدم و تاخر آموزش مطالب به هنرجو تصمیم گیری میشود. این روش در یادگیری نقاشی هنرجویان بهترین کارایی را داشته و رضایتمندی بیشتری را موجب شده است. 

یکی از عوامل بازدهی مفید در کلاس های آموزشی اعمال محدودیت در ظرفیت کلاس ها میباشد. آتلیه نقش نگار به ثابت و محدود نگاه داشتن تعداد هنرجویان در کلاسها ( حداکثر ۶ نفر) ملزم و پایبند است. 

ما در هنرکده نقش نگار ضمن ایجاد محیطی با نشاط و دلنشین با رعایت استانداردهای لازم جهت حفظ کیفیت تدریس، به بازدهی بهتر روشهای بکار گرفته شده مان می اندیشیم. 


گالری نقش نگار 

یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌ها برای جلوه بخشیدن به فضاهای داخلی  استفاده از تابلوهای هنری و دکوراتیو است. انتخاب و خرید تابلو به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها سبک و شرایط داخلی محیط مدنظر است. استفاده از تابلوهای هنری موجب زیباتر شدن و بالا رفتن انرژی محیط می‌شود. به‌همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت برای خرید تابلوهای دکوراتیو مدرن و کلاسیک خود اقدام کنید. شما می توانید در مجموعه نقش نگار تابلو های مورد نظر خود را در تمامی سبک ها از جمله پرتره سیاه قلم و رنگ روغن ، منظره ، آبرنگ و دکوراتیو ( نقش برجسه ، ورق طلا و پتینه ) ...سفارش دهید.


مدیریت مجموعه :

طاهره آخوندی 

مدیر روابط عمومی و وبسایت :

شاهین تریوه

اساتید آموزش :

مهسا بیات شیرازی

حسام فرجی

نادیا صفرزاده

طاهره آخوندی